Szanowni Państwo!

Przedstawiamy ofertę kursów z zakresu psychoprofilaktyki i kontaktu z klientem. Kierujemy je do właścicieli firm, dyrektorów i pracowników. Naszym celem jest pomóc Państwu osiągnąć sukces zawodowy i osobisty poprzez nabycie umiejętności w:

    skutecznej autoprezentacji i samorealizacji,
    podniesieniu umiejętności zawodowych,
    twórczym wykorzystywaniu stresu,
    zdobyciu umiejętności w skutecznej komunikacji interpersonalnej,
    umiejętnym podejmowaniu dobrych decyzji,
    negocjacjach handlowych,
    skutecznej walce z konkurencją.

Przygotowane scenariusze szkoleń są wynikiem doświadczeń i głębokich przemyśleń naszych specjalistów. Jesteśmy elastyczni, tzn. przed każdym szkoleniem staramy się poznać oczekiwania osób uczestniczących w szkoleniu. Na tej podstawie modyfikujemy program szkolenia przystosowując do Państwa potrzeb. Proponujemy dłuższy cykl szkoleń z ewaluacją wyników, która wyznacza kierunek dalszej współpracy na bazie specyfiki działania firmy.

Szkolenia przeprowadzamy jako zamknięte, tzn. dla pracowników konkretnej firmy oraz otwarte dla klientów indywidualnych. Przeprowadzamy je na terenie danego miasta lub chętniej co polecamy, w ośrodku wczasowym np. "Smrek" w Wiśle. Wyjazd poza miejsce pracy i zamieszkania ma tą zaletę, że grupa lepiej się integruje, a uczestnicy szkolenia "wyłączają się" z  obowiązków zawodowych.

Janusz Rosa

HELIOS

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...