Studiuj pedagogikę w Rybniku

Studiuj Pedagogikę w Rybniku z

Wyższą Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Ogłaszamy zapisy na rok akademicki 2017/2018

Na miejscu w Rybniku prowadzone są studia podyplomowe z zakresu pedagogiki oraz zapisy na studia I stopnia na kierunku pedagogika.
Studia I stopnia organizowane są i prowadzone przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
W Ośrodku HELIOS w Rybniku odbywa się REKRUTACJA oraz konsultacje.
Studia te prowadzone są w systemie niestacjonarnym. 

 Wszystkie wykłady prowadzone są z wykorzystaniem platformy E-learningowej. Student otrzyma login i hasło do platformy i może w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca logować się na stronę i korzystać z wykładów. Poprzez platformę może także kontaktować się z wykładowcami. 

 Pozostałą część zajęć (ćwiczenia i warsztaty) przewidzianą dla programu studiów I stopnia na kierunku pedagogika odbywa na zjazdach w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Planowane są dwa takie zjazdy.

 Egzaminy odbywają się w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. 

 Na miejscu w Rybniku będą odbywały się konsultacje z wykładowcami, podczas których studenci będą mogli uzupełnić i zweryfikować zdobytą wiedzę i umiejętności. 

 Adres Ośrodka HELIOS: Rybnik, ul. Wysoka 25 (wejście od ul. Saint Vallier naprzeciw Teatru)
 
tel.: 32/426-00-97, 532-532-426
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.HELIOS

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...